virtual reality

Sunday, January 22, 2017 - 12:37

This e-learning app brings new meaning to interactive learning.

Wednesday, January 4, 2017 - 14:59

You're stranded on Mars. How will you survive?

Thursday, December 8, 2016 - 17:20

Play games and browse apps at the same time!

Wednesday, November 2, 2016 - 13:49

Virtual Reality football...We will see soon.

Saturday, July 2, 2016 - 13:05

Οι Ολυμπιακοί Αγώνες του Ρίο κοντοζυγώνουν και τα προβλήματα είναι αρκετά. Φόβος για τον ιό Zika, εγκληματικότητα και ελλιπείς υποδομές είναι μερικά από τα θέματα που πολλοί σκέφτονται πριν να ταξιδέψουν στη Βραζιλία για τους αγώνες.

Saturday, May 21, 2016 - 12:26

"Απλά μαθήματα εικονικής πραγματικότητας" για όλους ... ετοιμάζει η Google, που ανακοίνωσε προχθές ότι από το φθινόπωρο οι χρήστες θα έχουν πρόσβαση σε νέες προηγμένες δυνατότητες.

Friday, April 15, 2016 - 11:09

Η BMW είναι επίσημα πλέον η πρώτη αυτοκινητοβιομηχανία που χρησιμοποιεί εφαρμογές εικονικής πραγματικότητας στη λογική των video games στα αυτοκίνητά της.

Wednesday, April 13, 2016 - 13:03

Ήταν φυσικό! Όσο τα projects για εικονική πραγματικότητα καλπάζουν, η νέα έννοια θα παρεισφρέει όλο και περισσότερο στις ζωές μας. 

Monday, February 16, 2015 - 20:40

Η Rebecca Minkoff προσφέρει όλο το glamour της πασαρέλας... στο σπίτι σας!

Monday, January 26, 2015 - 14:04

Η Microsoft δημιούργησε και μεγαλούργησε ταυτόχρονα με την νέα συσκευή εικονικής πραγματικότητας!