smartphones

Sunday, February 12, 2017 - 22:36

Όπως αναφέρει η Wall Street Journal, η Xiaomi φέρνει τους δικούς της επεξεργαστές για τα επόμενα της τηλέφωνα. 

Thursday, January 19, 2017 - 12:56

Ο διάσημος leaker, ο @ricciolo1, ξανά χτυπά! Έχουμε δει και στο παρελθόν διάφορες πληροφορίες που έχει αποκαλύψει για smartphones...τώρα έρχεται να μας δώσει πληροφορίες για το Galaxy S8.

Tuesday, January 17, 2017 - 20:49

Οι φήμες για την κυκλοφορία του Samsung Galaxy C7 Pro κυκλοφορούσαν εδώ και αρκετές μέρες, και χτες, , η εταιρεία προχώρησε στα αποκαλυπτήρια του για την αγορά της Κίνας.

Saturday, December 24, 2016 - 11:54

[Δ.Τ]

“Αθήνα, 22 Δεκεμβρίου 2016 — Η LG Electronics (LG) θα παρουσιάσει τέσσερα νέα μοντέλα smartphones μεσαίας κατηγορίας από την K Series και το νέο Stylus 3 στην CES® 2017 στο Λας Βέγκας

Tuesday, December 13, 2016 - 13:36

Ακούγεται εδώ και πολύ καιρό η πολυαναμενόμενη επιστροφή της Nokia στο τομέα των smartphones με το Android Nokia D1C. Ωστόσο, άλλο περιμέναμε και άλλο μας ήρθε! 

Monday, December 12, 2016 - 12:34

Όταν η HTC ανακοίνωσε τη δημιουργία ερευνητικού κέντρου για την τεχνολογία εικονικής πραγματικότητας κυκλοφόρησαν φήμες ότι ενδέχεται να αποχωρήσει από την κατασκευή των smartphones

Thursday, December 8, 2016 - 17:25

This year has been a wild one for smartphones, with everything from iPhones you can get wet to Samsungs that explode.

Wednesday, December 7, 2016 - 21:26

Λίγες εβδομάδες μετά την κυκλοφορία του Enjoy 6, η Huawei προχωρά στα αποκαλυπτήρια μιας νέας έκδοσης με λεπτότερη κατασκευή

Tuesday, November 29, 2016 - 15:39

HandEnergy charges any device on the go without the need for a power source.

Tuesday, November 15, 2016 - 21:28

Εντυπωσιακή η νέα πρόταση της Vivo, η οποία παρουσίασε στην Ινδία το Vivo V5, ένα mid-range smartphone που ξεχωρίζει κυρίως για την selfie κάμερα του

Pages