ps4

Monday, February 6, 2017 - 20:20

Το IGN σε συνεργασία με τη Playtonic Games, μας παρουσιάζουν ένα νέο μεγάλο σε διάρκεια gameplay demo από το Yooka-Laylee.

Friday, February 3, 2017 - 00:12

Το επίσημο trailer του Project CARS 2 διέρρευσε στο διαδίκτυο. Στο trailer φαίνεται η McLaren P1 GTR ως το αμάξι που μάλλον θα φιγουράρει στην προώθηση του τίτλου

Sunday, January 22, 2017 - 12:53

Πληθώρα νέων gameplay βίντεο από το επερχόμενο remaster του Final Fantasy XII μοιράστηκε σήμερα η Square Enix στα πλαίσια του Taipei Game Show.

Thursday, January 19, 2017 - 13:26

Ένα νέο trailer έδωσε στα φώτα της δημοσιότητας η Tarsier Studios για το επερχόμενο ανατριχιαστικό puzzle platformer της, Little Nightmares.

Monday, January 16, 2017 - 22:15

Το άκρως αναμενόμενο νέο παιχνίδι της δημοφιλούς σειράς παιχνιδιών τρόμου της Capcom, Resident Evil 7, περιμένουμε να το δούμε στην αγορά σε λίγες μέρες.

Wednesday, January 11, 2017 - 16:21

Το Rime απέκτησε ένα ολοκαίνουργιο και μέχρι στιγμής το πιο πλούσιο gameplay video του, χάρις το IGN First.

Tuesday, December 27, 2016 - 18:49

Το 2016 φτάνει στο τέλος του οπότε η Electronic Arts δημοσίευσε ένα βίντεο με τα καλύτερα γκολ της φετινής χρονιά στο FIFA 17

Wednesday, December 21, 2016 - 15:41

FUTmas* returns to FIFA Ultimate Team™ on December 16th, for a limited time, with exciting new content every single day, including daily Squad Building Challenges, limited time pack offers and more. 

Sunday, December 18, 2016 - 19:06

Το IGN μας παρουσιάζει ένα μεγάλο σε διάρκεια gameplay βίντεο για το Friday the 13th The Game. 

Friday, December 16, 2016 - 21:59

The Active Soccer series is back and is now available on PS4 and PS Vita.

Pages