iphone 7

Friday, February 3, 2017 - 10:40

Since the iPhone 7 was announced, rumors have been circulating about what Apple will cram into its next iPhone.

Tuesday, November 1, 2016 - 15:47

If you weren't blown away by the iPhone 7, then maybe you should consider holding off until 2017 for the next iPhone. 

Sunday, September 18, 2016 - 22:20

Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, ήρθε η στιγμή για το καθιερωμένο test αντοχής του νέου μοντέλου iPhone με φωτιά

Saturday, September 17, 2016 - 14:00

Λίγες μέρες απέμειναν για την κυκλοφορία των iPhone 7 και iPhone 7 Plus στην Ελλάδα και πλέον γνωρίζουμε και τις επίσημες τιμές λιανικής πώλησης τους.

Friday, September 9, 2016 - 14:08

Όπως πάντα μετά από κάθε event, έτσι και τώρα η Apple δίνει τη δυνατότητα σε αυτούς που δεν είδαν ή θέλουν να ξαναδούν την παρουσίασή της να μπουν στο YouTube για να την δουν.

Thursday, September 8, 2016 - 21:08

Στο ειδικό event που διοργανώθηκε στο San Francisco η Apple αποκαλύπτει τα νέα iPhone 7 και iPhone 7 Plus.

Saturday, September 3, 2016 - 13:39

The latest iteration of the iPhone hasn't been announced yet, but there are already lots of rumors and leaks about what it might look like. Here's a roundup of everything that we've heard so far, including a controversial missing headphone jack.

Tuesday, August 30, 2016 - 18:54

Η Apple ετοιμάζει ένα νέο media event, το οποίο προφανώς προορίζεται για την ανακοίνωση των νέων iPhones και αναβαθμισμένων Apple Watches.

Friday, July 1, 2016 - 14:02

Η εμφάνιση του iPhone 7 κοντοζυγώνει! Πως θα σας φαινόταν αν το βλέπαμε από τώρα; Πριν βγει ακόμα στην αγορά. 

Wednesday, April 6, 2016 - 14:24

Η Apple εμφάνισε το νέο iPhone SE πριν λίγες μέρες, όμως η σημαντικότερη ανακοίνωση της χρονιάς, την οποία αναμένουν οι fans της, είναι τα μεγαθήρια iPhone 7 και iPhone 7 Plus, τα οποία τα περιμένουμε να έρθουν πως και πως το Σεπτέμβριο.

Pages