iPhone

Saturday, August 15, 2015 - 22:44

Δεν πρέπει να παραπονιούνται οι ιθύνοντες του Apple Music, καθώς έχει καταφέρει να συγκεντρώσει 11 εκατομμύρια συνδρομητές σε 5 εβδομάδες λειτουργίας.

Wednesday, August 5, 2015 - 02:07

Μία φωτογραφία της οθόνης του επερχόμενου Apple iPhone 6S δείχνει ότι είναι κατασκευασμένη με τέτοιο τρόπο ώστε να υποστηρίζει λειτουργία Force Touch.

Thursday, July 23, 2015 - 23:25

Μπορεί να βρισκόμαστε προ των πυλών της παρουσίασης του Apple iPhone 6 και iPhone 6S, αλλά ο σχεδιασμός του iPhone 7 αποτελεί θέμα συζήτησης.

Wednesday, July 22, 2015 - 21:54

Η Apple ανακοίνωσε τα αποτελέσματα για το γ’ οικονομικό τρίμηνο, που έληξε τον Ιούνιο, όπου εμφάνισε κέρδη ύψους 10,7 δισεκατομμυρίων δολαρίων.

Friday, July 10, 2015 - 03:50

Η Apple θεωρεί ότι η επιτυχία των iPhone 6 και 6 Plus θα συνεχιστεί αμείωτη και με το επερχόμενο iPhone 6s και ζητά από τους προμηθευτές της να προετοιμαστούν για αρχική παραγωγή 85-90 εκατ. συσκευών.

Wednesday, July 8, 2015 - 15:28

Το iPhone 6S αναμένεται με μεγάλο ενδιαφέρον, όπως όλα τα προϊόντα της Apple και αυτά είναι 5 από τα βασικά χαρακτηριστικά του που γεννούν τον ενθουσιασμό.

Friday, July 3, 2015 - 20:53

Νέο μοντέλο της Apple χωρίς διαρροές για τα χαρακτηριστικά του δεν γίνεται και έτσι έγιναν γνωστά τα στοιχεία της κάμερας του iPhone 6S.

Wednesday, July 1, 2015 - 20:57

Το μεταλλικό πλαίσιο του Apple iPhone 6S έκανε την εμφάνισή του σε εικόνες που διέρρευσαν στο Διαδίκτυο, ενώ το νέο μοντέλο αναμένεται τον Σεπτέμβριο.

Monday, June 29, 2015 - 21:36

H τεχνολογία Force Touch ξεκίνησε να ενσωματώνεται στα επερχόμενα iPhones, σύμφωνα με στοιχεία που έχουν αποκαλυφθεί από τους προμηθευτές της Apple.

Friday, June 26, 2015 - 22:45

Σύμφωνα με κινεζικές πηγές, η Apple εργάζεται πάνω στην ενσωμάτωση διπλών φακών στην κάμερα του επόμενου iPhone, τα τελευταία τρία χρόνια.

Pages